Dołącz do nas

Jak zostać członkiem Stowarzyszenia?

Jeśli chcecie dołączyć do grupy pozytywnie zakręconych rowerzystów i współtworzyć nasze Stowarzyszenie to dobrze trafiliście! W trzech punktach postaram się Wam wyjaśnić co należy zrobić, aby stać się jedynym z nas.

1. Przeczytajcie Statut Stowarzyszenia.

To bardzo ważne! Jest to najważniejszy dokument, który definiuje całe Stowarzyszenie. Znajdziecie w nim informacje dotyczące tego jakie są cele Stowarzyszenia i w jaki sposób chcemy je realizować. Statut wyjaśni Wam również jaka jest struktura Stowarzyszenia oraz jakie prawa i obowiązki obowiązują każdego członka.

Ze Statutem możecie zapoznać się klikając TEN link lub wybierając z górnego menu strony DOKUMENTY -> STATUT STOWARZYSZENIA.

2. Zapoznajcie się z Regulaminem Opłacania Składek Członkowskich

Działalność Stowarzyszenia niestety generuje koszty. Aby pokryć część wydatków (m. in. hosting strony internetowej, opłacenie domeny www) od każdego członka pobierać składkę członkowską. Wysokość składki została ustalona na 50 zł rocznie. Wszystkie informacje dotyczące opłat znajdziecie właśnie w tym Regulaminie.

Aby zapoznać się z Regulaminem Opłacania Składek Członkowskich kliknijcie TEN link lub wybierzcie z górnego menu strony DOKUMENTY -> REGULAMIN OPŁACANIA SKŁADEK.

3. Wypełnijcie Deklarację Członkowską.

Jeśli przeczytaliście Statut Stowarzyszenia oraz Regulamin Opłacania Składek Członkowskich i już wiecie wszystko na temat Stowarzyszenia to ostatnim krokiem jest wydrukowanie i wypełnienie Deklaracji Członkowskiej. Deklarację należy dostarczyć do Zarządu Stowarzyszenia. Można to zrobić osobiście (przy okazji wspólnej wycieczki rowerowej lub jednego ze spotkań integracyjnych) lub wypełnioną Deklarację przesłać mailem (skan, zdjęcie itp.) na adres Stowarzyszenia – stowarzyszenie@roweroweswietokrzyskie.pl

Pamiętajcie, że wybierając opcję drugą i tak musicie dostarczyć nam Deklarację w formie papierowej!

Deklarację Członkowską możecie pobrać klikając TEN link lub wybierając z górnego menu strony DOKUMENTY -> DEKLARACJA CZŁONKOWSKA.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do dołączenia do Stowarzyszenia. Pomóżcie nam je tworzyć!