Wycieczki

Ekstremalne Walentynki

Zalew w Strawczynie

Ekstremalne Walentynki – sportowa miłość nie tylko do rowerów.

To był już drugi rok z rzędu, w którym odbyły się Ekstremalne Walentynki – spotkanie dla wszystkich kochających sport. Impreza, która mam nadzieję na stałe wpisała się do sportowego kalendarza wydarzeń regionu świętokrzyskiego przyciągnęła nad zalew w Strawczynie wielu fanów aktywnego spędzania czasu. Naszej ekipy również nie mogło tam zabraknąć.

Każdy z uczestników spotkania mógł skorzystać z kilku atrakcji, które zostały przygotowane przez organizatorów. Oprócz przejażdżki rowerowej odbył się również m. in. w bieg wokół zalewu w Strawczynie oraz kąpiel zimowa w tymże zalewie. Niestety żaden z naszych przedstawicieli na takie ekstremalne “pluskanie” się nie zdecydował. Ale zima trzyma i wierzę, że przy kolejnej nadarzającej się okazji i ktoś od nas w lodowatej wodzie popływa.

Kilometrów na liczniku wyszło lekko ponad 50, co zważywszy na minusową temperaturę uważam za wynik bardzo przyzwoity.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez: Stowarzyszenie “Projekt Świętokrzyskie”, Klub Sportowy „Ekstremalni”, Biegam Bo Muszę Kielce, Stowarzyszenie „Aktywny Ćmińsk”, Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe “Pod Bartkiem” oraz Extreme Paramotor Team.

Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotorelacji z dzisiejszej wycieczki:

Plac Artystów
Ruiny Pałacu w Podzamczu Piekoszowskim
Ruiny Pałacu w Podzamczu Piekoszowskim
Ruiny Pałacu w Podzamczu Piekoszowskim
Ze znajomymi Bartkami
Szosa sucha
Ekstremalne Walentynki
Zalew w Strawczynie
Zima trzyma
Ślad trasy

Za udostępnienie zdjęć dziękuję Jarkowi i Marcosowi!